» Infolinia: (61) 651-43-15

Nieruchomość Typ oferty
Cena
Powierzchnia
Miejscowość Nr oferty
 

Nieruchomość Typ oferty
Cena
Powierzchnia
Miejscowość Nr oferty
 

Nieruchomość Typ oferty
Cena
Powierzchnia
Miejscowość Nr oferty
 

Nieruchomość Typ oferty
Cena
Powierzchnia
Miejscowość Nr oferty
 
Zgłoś nieruchomość

Serdecznie zapraszamy do naszego biura ,  szczególnie właścicieli działek budowlanych położonych na terenie naszej gminy oraz gmin sąsiednich ,  noszących się z zamiarem ich sprzedaży .W związku z prowadzoną przez nas kompleksową obsługą budowy domów oraz załatwiania wszystkich formalności administracyjnych przy procesie uzyskania pozwolenia na budowę  , szansa na sprzedaz Państwa działki za posrednictwem naszego biura optymalnie wzrasta.Klientom zakupującym działkę za naszym pośrednictwem proponujemy pomoc architekta  , który przeprowadzi analizę zabudowy wybranej przez nich działki oraz pomoże "dobrać" idealny projekt nawet w przypadkach działek o nietypowych kształtach.

Serdecznie zapraszamy również właścicieli pozostałych nieruchomości - mieszkań , domów , obiektów komercyjnych a także ofert wynajmu powyższych lokali.Poniższy formularz zgłoszeniowy ułatwi Państwu zgłoszenie nam Waszej nieruchomości , po jego otrzymaniu niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia dalszych kroków współpracy.

DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE OFERTĄ WSPÓŁPRACY Z BIUREM NIERUCHOMOŚCI WIKING
Rodzaj transakcji: Sprzedaż  Wynajem
Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie  Działka  Lokal  Dom  Inny

Lokalizacja: * Miejscowość Ulica Nr
Cena/ czynsz (PLN): *
Powierzchnia (m2): *
Uwagi:
Imię i nazwisko: *
Adres e-mail: *
Telefon (bez spacji): *
   
* Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w niniejszym formularzu danych osobowych do celów związanych z obsługą klienta, w szczególności do powiadamiania o nowych ofertach i usługach świadczonych przez Wiking Nieruchomości z siedzibą w Swarzędzu, ul. Rynek 14/10 oraz podmioty współpracujące. Oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu i poprawiania moich danych osobowych.
   
 Przepisz ten numer w pole poniżej: 135
 
   
 

 

Do góry ^

Jesteśmy stowarzyszeni w:nieruchomości swarzędz, agencja nieruchomości swarzędz, wiking nieruchomości, mieszkania na sprzedaż, mieszkania na wynajem, swarzędz, poznań, wielkopolska, zalasewo, tulce, kobylnica, gruszczyn, domy na wynajem, domy na sprzedaż, lokale na sprzedaż, lokale na wynajem, działki na sprzedaż, działki na wynajem, rynek wtórny swarzędz, rynek pierwotny swarzędz, wiking, deweloper, mieszkania deweloperskie, rynek pierwotny, najlepsze oferty,swarzedz mieszkania, swarzedz działki, swarzedz domybiuro swarzędz, biuro nieruchomości swarzędz, najem okazjonalny, bezpośrednio, parcel nieruchomości #poznan #poznań #lubon #luboń #wiry #komorniki #swarzędz #swarzedz #domy #mieszkania #działki #mosina #kamionki #borówiec #czapury #gruszczyn #paczkowo #siekierki #gowarzewo #kleszczewo #wielkopolska #gortatowo #sprzedamdom #sprzedamdziałkę #sprzedammieszkanie #kupiedom #kupiemieszkanie #kupiedziałkę #wynajem #najem #kupno #sprzedaż #nieruchomości #nieruchomosci #nieruchomoscipoznan #agentnieruchomości #pośredniknieruchomości #dobryagent #biuronieruchomosci #sprzedażmieszkań #sprzedażdziałek #sprzedażdomów #agencjanieruchomości #sprzedażnieruchomości #wynajemnieruchomości