» Infolinia: (61) 651-43-15

Nieruchomość Typ oferty
Cena
Powierzchnia
Miejscowość Nr oferty
 

Nieruchomość Typ oferty
Cena
Powierzchnia
Miejscowość Nr oferty
 

Nieruchomość Typ oferty
Cena
Powierzchnia
Miejscowość Nr oferty
 

Nieruchomość Typ oferty
Cena
Powierzchnia
Miejscowość Nr oferty
 
Przekształcanie gruntów rolnych

Inwestycje w nieruchomości od dawna uważane są za najlepszy i najpewniejszy sposób lokowania pieniędzy.
Ziemia może być postrzegana jako bezpieczna alternatywa oszczędnościowa i inwestycyjna, w stosunku do tradycyjnych lokat bankowych. Jest to bezpieczna i coraz bardziej popularna lokata kapitału, na której inwestor  powinien spodziewać się uzyskania znacznych zysków w optymalnym czasie.
Najlepiej inwestować dziś w grunty rolne, które są względnie tanie , przy czym  warto kupić ziemię rolną z dobrą lokalizacją.

Dobrą inwestycją powinny być grunty położone w odległości około 20-30 km od dużych aglomeracji miejskich, ponieważ istnieje szansa, że w przyszłości zostaną one włączone w obręb miasta i staną się bardziej atrakcyjne np. dla deweloperów. Wówczas można będzie sprzedać kupioną ziemię z dużym zyskiem, przewyższającym zyski, jakie można by wypracować na lokatach terminowych w bankach. Opłacalność inwestowania w grunty rolne opiera się nie tylko na przewidywanym wzroście cen. Na znaczny zysk z inwestycji w ziemię rolną wpływają też inne czynniki - zmiana przeznaczenia działki z rolnej na budowlaną, podział większej powierzchni na mniejsze działki przeznaczone na sprzedaż,uzbrojenie działki, rozwój infrastruktury, szczególnie drogowej.

Trudno jest samodzielnie realizować inwestycje w tym zakresie , gdyż znalezienie odpowiedniej nieruchomości wymaga bardzo dużo czasu, a przeprowadzenie samodzielnie procesu przekształcenia gruntu rolnego w tereny zabudowy mieszkaniowej często przekracza możliwości osób zainteresowanych.

Dlatego Biuro WIKING Nieruchomości poprzez nawiązaną współpracę z firmą  Karbon oferuje Państwu unikalne rozwiązanie z zakresu inwestycji w ziemię rolną pod nazwą BRILAND. Program oparty jest na zastępstwie inwestycyjnym, podczas którego ziemia jest przekształcana w działkę budowlaną i uzbrajana w media, a następnie sprzedawana z zyskiem. Gwarancją dla nabywcy jest Akt Notarialny własności gruntu oraz umowa, w której określone są wszelkie koszty związane z przekształceniem.Inwestycja polega na zakupie gruntów rolnych, które w trakcie cyklu inwestycyjnego przekształcane są w grunty budowlane, dzielone na mniejsze działki oraz uzbrajane w media, przez co ich wartość rynkowa znacząco wzrasta.

Dzięki  wieloletniemu doświadczeniu w obrocie nieruchomościami stworzono  program, który jest w pełni bezpieczny dla osoby inwestującej, a jednocześnie przynoszący konkretne zyski . W projekcie tym inwestor jest jedynym właścicielem zakupionej działki.
Inwestowanie w ziemię rolną,  jest w pełni przejrzyste. Osoba zainteresowana zakupem ziemi, przed podpisaniem umowy, wybiera strategię inwestycyjną, krótko lub długoterminową, jednocześnie otrzymuje informację o wszystkich kosztach wynikających z procesu przekształcenia działki oraz o szacowanym wzroście wartości ziemi. Następnie podpisuje trzy umowy - Akt Notarialny poświadczający zakup gruntu, umowę zastępstwa inwestycyjnego oraz umowę na sprzedaż gruntu poprzez program Briland.

Wszelkie koszty inwestycji są jawne i wliczone w kalkulacje: koszt uzbrojenia działek, koszty sądowe i notarialne, wartość udziału w drodze będącej własnością Inwestora, koszty uzyskania warunków zabudowy oraz podatki: VAT, dochodowy i PCC a także nasza prowizja. Inwestor ma prawo w dowolnym momencie samodzielnie sprzedać ziemię, przekazać ją w spadku lub darowiźnie, a nawet obciążyć hipoteką. Inwestycja w ziemię rolną dzięki programowi Briland przynosi szacowany zysk roczny rozpoczynający się od 20%.

Osoby zainteresowane naszą propozycją oraz zapoznaniem sie z katalogiem gruntów inwestycyjnych zapraszamy, po wcześniejszym  telefonicznym umówieniu  na spotkanie do siedziby naszego biura  w Swarzędzu ul.Rynek 14/10.

Kontakt Adriana Bartoszewska licencja zawodowa nr 6527 , tel 504 136 572

 

 

 

Do góry ^

Jesteśmy stowarzyszeni w:nieruchomości swarzędz, agencja nieruchomości swarzędz, wiking nieruchomości, mieszkania na sprzedaż, mieszkania na wynajem, swarzędz, poznań, wielkopolska, zalasewo, tulce, kobylnica, gruszczyn, domy na wynajem, domy na sprzedaż, lokale na sprzedaż, lokale na wynajem, działki na sprzedaż, działki na wynajem, rynek wtórny swarzędz, rynek pierwotny swarzędz, wiking, deweloper, mieszkania deweloperskie, rynek pierwotny, najlepsze oferty,swarzedz mieszkania, swarzedz działki, swarzedz domybiuro swarzędz, biuro nieruchomości swarzędz, najem okazjonalny, bezpośrednio, parcel nieruchomości #poznan #poznań #lubon #luboń #wiry #komorniki #swarzędz #swarzedz #domy #mieszkania #działki #mosina #kamionki #borówiec #czapury #gruszczyn #paczkowo #siekierki #gowarzewo #kleszczewo #wielkopolska #gortatowo #sprzedamdom #sprzedamdziałkę #sprzedammieszkanie #kupiedom #kupiemieszkanie #kupiedziałkę #wynajem #najem #kupno #sprzedaż #nieruchomości #nieruchomosci #nieruchomoscipoznan #agentnieruchomości #pośredniknieruchomości #dobryagent #biuronieruchomosci #sprzedażmieszkań #sprzedażdziałek #sprzedażdomów #agencjanieruchomości #sprzedażnieruchomości #wynajemnieruchomości