» Infolinia: (61) 651-43-15

Nieruchomość Typ oferty
Cena
Powierzchnia
Miejscowość Nr oferty
 

Nieruchomość Typ oferty
Cena
Powierzchnia
Miejscowość Nr oferty
 

Nieruchomość Typ oferty
Cena
Powierzchnia
Miejscowość Nr oferty
 

Nieruchomość Typ oferty
Cena
Powierzchnia
Miejscowość Nr oferty
 
Budowa Domów pod klucz

Budowa Domów pod klucz

Na pewno wielu z Państwa po zakupie działki budowlanej bądź jeszcze przed jej nabyciem  zadaje sobie pytanie - budować samodzielnie, czy zlecić pracę firmie? Odpowiedź  na to pytanie , zawsze uzależniona jest od indywidualnych preferencji oraz warunków, w jakich przychodzi działać inwestorowi. Budowa domu to absorbujące zajęcie, zatem często wpływ na decyzję ma ilość wolnego czasu jakim dysponuje inwestor. Najczęściej jednak o wyborze sposobu budowy decydują finanse. Wynajmując firmę trzeba się liczyć z dużym wysiłkiem finansowym w krótkim czasie. Budując systemem gospodarczym, wydatki można rozłożyć na wiele miesięcy.

Decydując się na samodzielne prowadzenie budowy, trzeba zdawać sobie sprawę, że wprawdzie pozwoli to dostosować tempo budowy do możliwości finansowych, jednak oznacza duże nakłady czasu i konieczność ciągłego "trzymania ręki na pulsie". Inwestor samodzielnie prowadzący budowę pełni jednocześnie funkcję przedsiębiorcy budowlanego, logisty i kontrolera. Do inwestora będzie należało załatwienie wszystkich formalności prawnych, zatrudnianie wykwalifikowanych rzemieślników do poszczególnych prac, zakup materiałów.   Decyzję "buduję samemu" powinna zatem poprzedzać drobiazgowa analiza możliwości finansowych, umiejętności i czasu, który będzie można poświęcać inwestycji.

Dla tych z Państwa , którzy nie czują się na siłach zmierzyć się z budową domu samodzielnie wychodzimy naprzeciw proponując budowę domów "pod klucz". Firma WIKING Nieruchomości od lat współpracuje z  "Firmą Budowlaną Mytkowski z Komornik ", która istnieje na rynku od 1997r. i  ma na "swym koncie" ponad 140 wybudowanych domow jednorodzinnych.

"Firma Mytkowski" jest generalnym wykonawcą domów jednorodzinnych, co oznacza kompleksowość oferowanych  usług. Firma oferuje pełne doradztwo począwszy od etapu doboru i wykonania projektu, po detale takie jak  ilość i rozmieszczenie punktów elektrycznych lub wodnych . Ponadto istotne jest  , iż w imieniu inwestora  prowadzony jest i nadzorowany cały proces budowy  , a także zamawiania materiałów . Po podpisaniu umowy i ustaleniu niezbędnych detali, nie ma konieczności dalszego angażowania się w proces budowy. "Firma Mytkowski" zajmuje się wszystkim - od wytyczenia geodezyjnego budynku po posprzątanie placu budowy .

Do zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy na stronę Firma Mytkowski  , a na spotkanie z właścicielem firmy , który przedstawi Państwu drobiazgowo każdy aspekt budowy domu  do  siedziby naszego  biura w Swarzędzu ul.Rynek 14/10.

Dla tych z Państwa , którzy stawiają na ekonomiczność budynków mieszkalnych , ekonomiczność i nowoczesność technologi mamy niezwykle atrakcyjną ofertę budowy domów pasywnych wykonywanych  przez współpracującą z nami od tego roku firmę budowlaną EcoDomSystem.Technologia budowy domów przy wykorzystaniu gotowych elementów prefabrykowanych to bardzo atrakcyjna i opłacalna alternatywa dla tradycyjnych metod budowania. Istotnym atutem budowy domu pasywnego jest termin realizacji budowy.W ciągu 3 miesięcy firma EcoDomSystem stawia gotowy dom na Państwa działce.Dzięki ścianom o wspołczynniku U = 0,15 oraz systemowi rekuperacji gwarantowane jest znaczące obniżenie kosztów ogrzewania , nawet do 70% w stosunku do tradycyjnych rozwiązań.Domy produkowane są w technologi pełnej ściany z zastosowaniem stalowych konstrukcji nośnych wypełnionych ciepłym betonem CemokrzemPor , czyli materiałem osiągającym doskonałe parametry wytrzymałościowe , akustyczne i cieplne. Dzięki zastosowaniu tego materiału zyskujecie Państwo trwały - objęty 50 letnią gwarancją , energooszczędny dom , który komfortem i jakością wykonania przewyższa tradycyjne domy murowane.

Uwaga!Na budynki wykonane w tym systemie  możecie Państwo otrzymać dofinansowanie z programu dopłat do kredytów na domy energooszczędne na kwotę 40 000 zł !

W połączeniu wspólpracy tych dwóch firm budowlanych z firmą Wiking Nieruchomości , która oferuje Państwu pomoc w   przeprowadzeniu całego procesu administracyjnego związanego z budową domu ,  począwszy od uzgodnień warunków przyłączy mediów , przez uzyskanie warunków zabudowy  oraz dostarczenie  pozwolenia na budowę , a także  wykonania certyfikatu energetycznego i finalnie oddania budynku do użytkowania - otrzymujecie Państwo od nas produkt w postaci własnego wymarzonego domu.

WIKING Nieruchomości nie pobiera żadnych prowizji od klientów , którzy zdecydują się na budowę domów przez wskazanych przez nas powyżej wykonawców - ceny budynków nie różnią od cen podanych bezpośrednio przez wyżej wymienione firmy.


 

Do góry ^

Jesteśmy stowarzyszeni w:



nieruchomości swarzędz, agencja nieruchomości swarzędz, wiking nieruchomości, mieszkania na sprzedaż, mieszkania na wynajem, swarzędz, poznań, wielkopolska, zalasewo, tulce, kobylnica, gruszczyn, domy na wynajem, domy na sprzedaż, lokale na sprzedaż, lokale na wynajem, działki na sprzedaż, działki na wynajem, rynek wtórny swarzędz, rynek pierwotny swarzędz, wiking, deweloper, mieszkania deweloperskie, rynek pierwotny, najlepsze oferty,swarzedz mieszkania, swarzedz działki, swarzedz domybiuro swarzędz, biuro nieruchomości swarzędz, najem okazjonalny, bezpośrednio, parcel nieruchomości #poznan #poznań #lubon #luboń #wiry #komorniki #swarzędz #swarzedz #domy #mieszkania #działki #mosina #kamionki #borówiec #czapury #gruszczyn #paczkowo #siekierki #gowarzewo #kleszczewo #wielkopolska #gortatowo #sprzedamdom #sprzedamdziałkę #sprzedammieszkanie #kupiedom #kupiemieszkanie #kupiedziałkę #wynajem #najem #kupno #sprzedaż #nieruchomości #nieruchomosci #nieruchomoscipoznan #agentnieruchomości #pośredniknieruchomości #dobryagent #biuronieruchomosci #sprzedażmieszkań #sprzedażdziałek #sprzedażdomów #agencjanieruchomości #sprzedażnieruchomości #wynajemnieruchomości